O firmie

Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 1989 roku. Przez ponad dwadzieścia lat działalności zrealizowaliśmy setki inwestycji, zdobywając bezcenne doświadczenie i ciągle podnosząc standard świadczonych przez nas usług. Obecnie specjalizujemy się w realizacji zleceń o charakterze budowlano – dachowym oraz związanych z wykończeniem wnętrz. Nasza główna oferta obejmuje:

  • wykonania więźb dachowych
  • montażu okien dachowych
  • pokrycia dachów
  • orynnowania obiektów
  • wykonania wykończeń blacharskich


Od początku istnienia największy nacisk kładziemy na wysoką jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy terminowe zakończenie przyjętych prac, ale przede wszystkim wykonanie ich z najwyższą estetyką oraz zgodnie z obowiązującymi normami oraz ze sztuką budowlana. Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do realizacji najbardziej złożonych projektów, a ponadto uwielbiamy podejmować nowe wyzwania, które wymagają od nas dużej kreatywności oraz świeżego spojrzenia na stawiane przed nami wyzwania.

Wieloletnia współpraca z największymi producentami i dostawcami materiałów niezbędnych do realizacji obsługiwanych przez nas inwestycji pozwoliła nam na uzyskanie atrakcyjnych upustów, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę zleceń. Rozpoczynając współpracę z naszym przedsiębiorstwem nie muszą Państwo martwić się o zaopatrzenie w materiały, a przedstawiona oferta ich zakupu z pewnością będzie atrakcyjna. Pragniemy zaznaczyć, iż oprócz korzystnej ceny wszelkie oferowane przez nas materiały charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Chcieliby Państwo poznać więcej informacji na temat naszej firmy i oferty? Zapraszamy do kontaktu z nami oraz skorzystanie z bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny Państwa inwestycji. Jesteśmy pewni, że nasza oferta w pełni spełni wszystkie Państwa wymogi i oczekiwania.

Realizacje